Про нас

КРАЩИЙ ГОТЕЛЬ КАРОЛIНО-БУГАЗА

Ласкаво просимо в «Solomare»

М

и відкрилися, щоб запропонувати вам сервіс європейського рівня в кращому місці Каролiно-Бугаза. У нас 22 номера різних категорій. Кожен номер вміщує від 2-х до 4-х чоловік. Максимальне завантаження готелю - 68 чоловік. Цe максимальна кількість гостей, яку може прийняти і якісно обслужити невеликий сімейний готель

Ми включили у вартість номера користування басейном, пляжні рушники і шезлонги для комфорту. У частині наших номерів є балкони, які обладнані комфортними меблями - столиками і стільцями. Насолоджуйтеся повноцінним відпочинком у моря в «Solomare»!

Краще місце на узбережжі Каролiно-Бугаза

Ми вибрали місце в 50-ти метрах від пляжу, щоб вам не треба було далеко йти до моря. Біля готелю побудували великий басейн із зоною шезлонгів і парасольками, поруч - поставили безпечний дитячий майданчик. У нас батьки можуть розслабитися біля басейну і бачити, як відпочивають їх діти. На території готелю є ресторан, щоб ви змогли насолодитися смачною їжею.

Ми зробили все, щоб ви провели у нас свою відпустку розслаблено.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ

Різноманітне і багате меню

Не утрудняйте себе готуванням або пошуком безпечного і смачного ресторану на узбережжі. Для цього на території готелю ми побудували ресторан і налагодили його роботу. На кухні ресторану працює досить кухарів, щоб навіть при повному завантаженні готелю ви не чекали свою страву. Ми зробили меню різноманітним, щоб кожен гість був задоволений нашою кухнею.

Повний комплекс послуг :

— Великий басейн
— Ресторан і бар

Наші номери

ГОТЕЛЬ SOLOMARE

Європейська якість

Страви готуються з особливою ретельністю і любов'ю

КРАЩИЙ ГОТЕЛЬ КАРОЛIНО-БУГАЗА

Відвідаєте ресторан
ДЕТАЛЬНІШЕ
конфіденційності

ГАРАНТІЯ

Гарантія вашої безпеки і сейф в кожному номері

басейн

ВЕЛИКИЙ

image

Обладнана безкоштовна зона відпочинку біля басейну 40 м2

ресторан

Власний

image

Насолоджуйтесь смачними стравами на території готелю

Бар

НАПОЇ

image

Холодне пиво, коктейльна і винна карта в ресторанi